До 2015 Мода Нови Прекрасна Bowknot Бебе Чевли Првиот Пешаци Мека Единствена Bling Новороденче Креветчето Чевли Доенчиња Девојки Принцеза Чевли

До 2015 Мода Нови Прекрасна Bowknot Бебе Чевли Првиот Пешаци Мека Единствена Bling Новороденче Креветчето Чевли Доенчиња

-70 %

DEN 107.04

Ново

Това е достапна

Чевли Големина: 1, 2, 3
Одделот За Името: Бебето
Тип На Објект: Првиот Пешаци
Шаблон Тип: Цврста
Затворање Тип: Кука & Јамка
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал: Памук Ткаенини
Моден Елемент: Пеперутка-јазол
Сезоната: Пролет/Есен
Outsole Материјал: Памук
Пол: Бебе Девојка

Најдобрите понуди во категоријата