50pcs/многу Професионални Трајна Шминка Пенкало 14/12/18U Pin Сечилото Веѓа Тетоважа Сечилото Игли за Прирачник Тетоважа Пен

50pcs/многу Професионални Трајна Шминка Пенкало 14/12/18U Pin Сечилото Веѓа Тетоважа Сечилото Игли за Прирачник Тетоважа

-72 %

DEN 359.76

Ново

Това е достапна

Тип: Тетоважа Игла
Бренд Име: pinkiou
Број На Модел На: 10-0117
тетоважа игли: 50pcs
Тип: 12/14/18U pin игли
Материјал: 316L не ' Рѓосувачки челик
Дијаметар на секоја игла: 0.3 mm
Дебелина: 0.6 mm

Најдобрите понуди во категоријата