Поставен 3row 20 16mm бел круг ЈУЖНА МОРСКА ШКОЛКА БИСЕР КУЛА ЃЕРДАН

Поставен 3row 20 16mm бел круг ЈУЖНА МОРСКА ШКОЛКА БИСЕР КУЛА ЃЕРДАН

-16 %

DEN 2064.00

Ново

Това е достапна

Метална боја: сребро позлатен
Главниот Камен Боја: Бела
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Материјал: Школка
Ѓердан Тип: Синџири Ѓердани
Обликотшема: Круг
Pendant Големина: mm
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
Пол: Жените
Метали Тип: Сребро.
Број На Модел На: 16mm
Должина: 20
Метали Тип: сребро позлатен

Најдобрите понуди во категоријата