KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 20+19 За Mini Countryman, (2010-) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 20+19 За Mini Countryman, (2010-) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви

-58 %

DEN 379.20

Ново

Това е достапна

Објектот Должина: 20 and 19 inch
Мини Модел: Mini Countryman
Мини Mini Countryman-Година: 2012,2013,2011,2010
Година: 2017Year
Специјални Функции: HD чистење на ветробранското стакло
Материјал Тип: Природна Гума
Име На Модел: КА-MNQ-02
Објектот Висина: 0inch
Објектот Тежина: 0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
За Возило Брендови/Модел: Мини
Објектот Ширина: 0inch
Бренд Име: KAWOO
Големина: 20''+19
Година: 2010-

Најдобрите понуди во категоријата