2018 Нови Подебели Пластични Кутии За Складирање Валкана Облека Чување На Кутии За Козметика Остатоци Отпадоци Перење Складирање Кошеви

2018 Нови Подебели Пластични Кутии За Складирање Валкана Облека Чување На Кутии За Козметика Остатоци Отпадоци Перење

-70 %

DEN 516.00

Ново

Това е достапна

Големина: XL, M, L, S
Бренд Име: SIBAOLU
Материјал: Пластични
Функција: Еко-Пријателски
Употреба: Neatening/Складирање
Број На Модел На: Други
Тип: Складирање Кошеви

Најдобрите понуди во категоријата