13 500W 36V скејтборд со мотор,електричен мотор за скутер,електричен мотор

13 500W 36V скејтборд со мотор,електричен мотор за скутер,електричен мотор

DEN 2880.00

Ново

Това е достапна

Тип На Мотор: Brushless Не-опрема Центар Мотор
Напон: 36V
дизајн: Brushless
Wattage: > 400w

Најдобрите понуди во категоријата