5Pcs Жичен Кондензаторот Lavalier Клип Микрофон 3,5 mm Приклучок Вратоврска Lapel Микрофон За Говор, Зборување Наставник Компјутер Наставата КОМПЈУТЕР Лаптоп

5Pcs Жичен Кондензаторот Lavalier Клип Микрофон 3,5 mm Приклучок Вратоврска Lapel Микрофон За Говор, Зборување Наставник

DEN 270.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: XINGYI ЅВЕЗДА
Пакет: Yes
комуникација: Жичен
Стил: Lavalier Микрофон
Поставете Тип: Еден Микрофон
Трансдуцерот: Кондензаторот Микрофон
Број На Модел На: Lapel Микрофон Microfone Mikrofone Mikrofon Mikrafon Microfon Мајк
Употреба: Компјутер Микрофон
Поларните Обрасци: omnidirectional
боја: Црна
Типот на Приклучокот: 3.5 mm Џек Приклучок
Употреба: Компјутер, Караоке, Конференција, Пеење, Фаза Перформанси
Место на Потекло: Guangdong Кина (Копно)
Гаранција: 5-Годишна Гаранција
Функција: Наставата, Состанок, Туристички водич, промоција на Продажба
Lenght на кабел: 120cm
Фреквентен Опсег: 100-16kHz

Најдобрите понуди во категоријата