Бесплатен Превозот Нови накладките За Задните ЈАМАХА YP 125 R (X-Max - ABS) (39D2) 2011-2012 YP 250 R (X-Макс) 2005-2009 Органски DTRAD

Бесплатен Превозот Нови накладките За Задните ЈАМАХА YP 125 R (X-Max - ABS) (39D2) 2011-2012 YP 250 R (X-Макс) 2005-2009

-82 %

DEN 454.80

Ново

Това е достапна

Име На Модел: ZP275
Објектот Ширина: 3.02cm
Објектот Висина: 0.9cm
Објектот Дијаметар: 10cm
Бренд Име: DTRAD
Тип На Објект: Сопирачките Дискови
Објектот Тежина: 0.22kg
Објектот Должина: 9.977cm
Специјални Функции: накладките
Надворешни Тестирање И Сертификација: ECE
Материјал Тип: Накладките Органски

Најдобрите понуди во категоријата