3 ДНЕВНА (САД Складиште) ! Wantai 3PCS Nema23 Stepper Моторни WT57STH115-4204A 425oz-во 115mm 3А CE, ROHS ISO Engraver Ласерски Машина

3 ДНЕВНА (САД Складиште) ! Wantai 3PCS Nema23 Stepper Моторни WT57STH115-4204A 425oz-во 115mm 3А CE, ROHS ISO Engraver

-88 %

DEN 2376.00

Ново

Това е достапна

сертификација: ROHS,CE,ISO
Тип: Хибрид
Фаза: 2
Број На Модел На: WT57STH115-4204A
Одржување На Вртежен Момент: 30kgr. cm(425 оз-во)
Тековната / Фаза: 3A
Чекор Агол(степени): 1.8 степен
Место на Потекло: Jiangsu, Кина (Копно)
Вратило Режим: Еден окно
Application1: 3d печатач
Application2: Фреза, Engraver Машина
Application3: плазма машина
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата