KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 22+22 За SAAB 9-7X, (2005-2012) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 22+22 За SAAB 9-7X, (2005-2012) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил

-18 %

DEN 523.20

Ново

Това е достапна

Објектот Должина: 22 and 22 inch
Име На Модел: КА-SBQ-03
За Возило Брендови/Модел: Saab
Saab Модел: 9-7x
9-7x-Година: 2007,2006,2008,2009,2005
Година: 2017Year
Специјални Функции: HD чистење на ветробранското стакло
Материјал Тип: Природна Гума
Објектот Висина: 0inch
Објектот Тежина: 0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Објектот Ширина: 0inch
Бренд Име: KAWOO
Големина: 22''+22
Година: 2005-2012

Најдобрите понуди во категоријата