Бесплатен Превозот Нови накладките За Задните ЈАМАХА YP 400 X-max 2014 YP 250 R X-Max Sport 2011 Мотоцикл Органски ZPMOTO

Бесплатен Превозот Нови накладките За Задните ЈАМАХА YP 400 X-max 2014 YP 250 R X-Max Sport 2011 Мотоцикл Органски

-82 %

DEN 455.28

Ново

Това е достапна

Име На Модел: ZP275
Објектот Ширина: 3.02cm
Објектот Висина: 0.9cm
Објектот Дијаметар: 10cm
Бренд Име: DTRAD
Тип На Објект: Сопирачките Дискови
Објектот Тежина: 0.22kg
Објектот Должина: 9.977cm
Специјални Функции: накладките
Материјал Тип: Накладките Органски

Најдобрите понуди во категоријата