4x6mm Овална Намали 14K Бело Злато Полу Планината Ангажман, Отворајќи Дијамантски Прстен Амбиент За Anniverary

4x6mm Овална Намали 14K Бело Злато Полу Планината Ангажман, Отворајќи Дијамантски Прстен Амбиент За Anniverary

-84 %

DEN 7560.00

Ново

Това е достапна

Прстен Големина: 4, 4.25, 4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, променливи во големина
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Парична казна
Бренд Име: CAIMAO
Метали Тип: Бело Злато
CertificateType: Никој
Обликотшема: Круг
Главниот Камен: Никој
Прстени Тип: Свадба Поставува
Пол: Унисекс
Стил: Романтични
Страна Камен: дијамант
Поставување Тип: Отворајќи Поставување
Метал Печат: 14k
Повод: Ангажирање
Број На Модел На: CM03399
Услуги: Може да се направи во 14K,18K Бело Злато,Злато се Зголеми,Жолто Злато по барање
превозот: бесплатен превозот во светот
објектот стил: Прилагодувања Полу планината Златен Прстен

Најдобрите понуди во категоријата