Бесплатен Превозот 10-18mm Прилично Природни Жолта Jades Колона Форма Лабава Монистра Влакно 15 DIY Камења Креативни Накит Одлуки wj267

Бесплатен Превозот 10-18mm Прилично Природни Жолта Jades Колона Форма Лабава Монистра Влакно 15 DIY Камења Креативни

-60 %

DEN 255.84

Ново

Това е достапна

Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Монистра
Материјал: Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар: 10-18mm
Објектот Дијаметар: 10-18mm
Објектот Форма: Marquise Форма
Објектот Тежина: 1
Број На Модел На: wj267
Бренд Име: IUXURYGEM-TOUCH
is_customized: Yes
Материјал: Jade
Обликот: Колона

Најдобрите понуди во категоријата