30pcs темно сребрена на ѕвонење симпатична птица шарм h3112

30pcs темно сребрена на ѕвонење симпатична птица шарм h3112

DEN 167.76

Ново

Това е достапна

Метали Тип: Цинк Легура
Материјал: Метал
Тип На Објект: Шарм
Парична казна или Моден: Моден

Најдобрите понуди во категоријата