BROSHOO Автомобил ветробранското стакло Wiper Ножот За Hyundai Elantra (2011-), 26+14 Инчен 1Pair Мека Гума Wiper Ножеви Авто Додатоци

BROSHOO Автомобил ветробранското стакло Wiper Ножот За Hyundai Elantra (2011-), 26+14 Инчен 1Pair Мека Гума Wiper

-52 %

DEN 404.40

Ново

Това е достапна

Објектот Должина: 26 and 14 inch
Објектот Тежина: 0g
За Возило Брендови/Модел: Hyundai
Elantra-Година: 2014,2012,2013,2015,2011
Бренд Име: BROSHOO
Материјал Тип: Природна Гума
Година: 2017Year
Специјални Функции: Чистење на ветробранското стакло
Име На Модел: BR-XDQ-04
Објектот Висина: 0inch
Hyundai Модел: Elantra
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Објектот Ширина: 0inch
Должина на wiper:
Година: 2011-

Најдобрите понуди во категоријата