Луксузни Свадба накит collares women18k златен ѓердан 3мм 18 инчи мода накит

Луксузни Свадба накит collares women18k златен ѓердан 3мм 18 инчи мода накит

-90 %

DEN 88.56

Ново

Това е достапна

Метална боја: Злато-боја
Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Ѓердани
Pendant Големина: не pendant
Стил: Романтични
Бренд Име: Adixyn
Ѓердан Тип: Chokers Ѓердани
Пол: Унисекс
Материјал: Никој
Синџир Тип: Линк Синџир
Должина: 45cm
Метали Тип: Бакар
Обликотшема: Круг
Број На Модел На: 20134
Тежина: 22.1g
Повод: Годишнината Свадба Ангажман Подарок Партија.
Земја: Блискиот исток арапски Етиопија Африкански Австралија, Европа и Америка
Ширина: 0.3cm

Најдобрите понуди во категоријата