школка Круша Благородништвото Жена бисер накит АА 11-12mm Розова Свежа Вода Бисер Ѓердани 17-18 сребро-накит

школка Круша Благородништвото Жена бисер накит АА 11-12mm Розова Свежа Вода Бисер Ѓердани 17-18 сребро-накит

-4 %

DEN 804.24

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: HUARONGKANGYOU
Накит Сетови Тип: Свадба Накит Сетови
Број На Модел На: 3-20mm
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: 1
Стил: Тренди
Повод: Свадба
Материјал: бисер
Бисер Тип: Слатководни Бисери
Пол: Жени,љубовници',Унисекс
Обликотшема: Лице
Метали Тип: Сребро.
Стил: Романтични
Метали Тип: Злато Позлатен

Најдобрите понуди во категоријата