Пинк Сина Јасно 3 Бои Луксузни Додатоци Круг Шарм Diamante Кристал Природен Камен Партија Ѓердан

Пинк Сина Јасно 3 Бои Луксузни Додатоци Круг Шарм Diamante Кристал Природен Камен Партија Ѓердан

-82 %

DEN 295.68

Ново

Това е достапна

Метална боја: Партија Ѓердан
Главниот Камен Боја: Сина, Розова, Јасно
Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Ѓердани
Pendant Големина: Никој
Стил: Тренди
Ѓердан Тип: Chokers Ѓердани
Пол: Жените
Материјал: Камен
Синџир Тип: Линк Синџир
Должина: 47+9cm
Метали Тип: Цинк Легура
Обликотшема: Круг
Број На Модел На: xl01650
Бренд Име: Сочни Грозје
Производи име: Diamante Кристал Природен Камен Партија Ѓердан
боја: слика
позлата: Злато Позлатен
Материјал На Природата: Сите доведе и никел и кадмиум слободни
Клучни зборови: Партија Ѓердан
Место на Потекло: Qingdao Кина
време на испорака: 20-60 дена
Материјал: Цинк, алуминиум, стакло,камен
Повод: Партија,Годишнина ,Ангажирање ,Подароци ,Свадба
Пол: Жени , Девојки

Најдобрите понуди во категоријата