CHICVIE Тигар Око Природен Камен Pendant Нараквици Алки Сребрена Боја Фауима Рака Нараквици За Жени Мажи Накит SBR150231

CHICVIE Тигар Око Природен Камен Pendant Нараквици Алки Сребрена Боја Фауима Рака Нараквици За Жени Мажи Накит SBR150231

-20 %

DEN 118.80

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: Камен
Број На Модел На: SBR150231
Пол: Жените
Поставување Тип: Никој
Синџир Тип: Јаже, Верига
Затворач Тип: Чипка-Up
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Нараквици Тип: Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име: CHICVIE
Метали Тип: сребро позлатен
Компатибилност: no
Функција: no
Предмети име: Нараквици За Жените И Мажите Божиќ Pendant Накит
нараквици Стил: Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Нараквици Тип: Pulseira Masculina тигар око мушка нараквици & алки мажи
Предмети Стил: pulseira feminina
Предмети Тип: orologio uomo
Стил: joyas де plata
Тип: brazaletes pulseras mujer
Име: Pulseras Hombre хривнија femme
Пакет: Поединечно Opp Вреќа Завиткани
Метали Тип: Сребро Позлатен растојание хривнија за жени божиќ подарок

Најдобрите понуди во категоријата