Топла Продажба На Безбедни И Среќен Цртан Филм Голема Чипка Сонцето/Дожд Чадор Студент Ultralight Виткање Parasol Отворено Windproof Bumbershoot

Топла Продажба На Безбедни И Среќен Цртан Филм Голема Чипка Сонцето/Дожд Чадор Студент Ultralight Виткање Parasol

DEN 407.76

Ново

Това е достапна

Тип: Чадори
Контрола: Не-автоматски Чадор
Производот: Сончево и Врнежлив Чадор
Материјал: гума на ткаенина
Големина: 55-61cm radius
Функција: Виткање
Шема: Три-виткање Чадор
Отворено Активност: Риболов
Возрасна Група: Возрасни лица
Панел Материјал: Pongee
Број На Модел На: TT33020

Најдобрите понуди во категоријата