CHICVIE Тигар Око Природен Камен Нараквици & Алки За Жени Мажи Сребрена боја Шарм Хривнија Обичниот Накит Љубов Подарок Pulseras

CHICVIE Тигар Око Природен Камен Нараквици & Алки За Жени Мажи Сребрена боја Шарм Хривнија Обичниот Накит Љубов Подарок

-20 %

DEN 120.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: Камен
Пол: Жените
Број На Модел На: SBR150229
Поставување Тип: Никој
Синџир Тип: Јаже, Верига
Затворач Тип: Чипка-Up
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Нараквици Тип: Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име: CHICVIE
Функција: NO
Метали Тип: сребро позлатен
Компатибилност: NO
Предмети име: Тигар Око Природен Камен Нараквици & Алки За Жени Мажи
Name1: Пријателство Сребро Позлатен Етничка Накит Pulseras
Тип: pulseira feminina
ОДГОВАРА ЗА: Жените Девојка Мажите Момчиња
Тежина: 20g
Стил: pulseira masculina
1Name: етничките накит
Нараквици Тип: Поединечно Opp Вреќа Завиткани
Должина: 19 CM(stretchy)
Метали Тип: сребро позлатен

Најдобрите понуди во категоријата