BROSHOO Автомобил ветробранското стакло Стакло Ножот За Infiniti M25, 26+19inch 1Pair Мека Гума Шофершајбната Wiper Ножеви Авто Додатоци

BROSHOO Автомобил ветробранското стакло Стакло Ножот За Infiniti M25, 26+19inch 1Pair Мека Гума Шофершајбната Wiper

-52 %

DEN 404.40

Ново

Това е достапна

Објектот Должина: 26 and 19 inch
Infiniti M-Година: 2013,2011,2012
Објектот Тежина: 0g
Бренд Име: BROSHOO
Материјал Тип: Природна Гума
Година: 2017Year
Име На Модел: BR-IFNDQ-11
Специјални Функции: Чистење на ветробранското стакло
Infiniti Модел: M
За Возило Брендови/Модел: Infiniti
Објектот Висина: 0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Објектот Ширина: 0inch
Должина на wiper:

Најдобрите понуди во категоријата