1PC Бесплатен Превозот Накит Beading Мушка Crimping Crimper Клешти Алатка

1PC Бесплатен Превозот Накит Beading Мушка Crimping Crimper Клешти Алатка

-74 %

DEN 292.08

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Накит Алатки & Опрема
Објектот Тежина: 344g
Накит Алатки & Опрема Тип: Пинцети, Pick-Up Алатки
Број На Модел На: 15060910222
Објектот Висина: 0cm
Производ Карактеристики: Накит Алатки Поставува
Објектот Должина: 12.5cm
Материјал: Метал
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Објектот Ширина: 0.5cm
Објектот Дијаметар: 0cm
Бренд Име: YYW
занаети: platinum боја галвански
Безопасни : никел, олово & кадмиум слободни

Најдобрите понуди во категоријата