Бесплатен превозот 15KW 380V Сауна грејач со CON4 контролер со CE сертификат,Извезува Стандард

Бесплатен превозот 15KW 380V Сауна грејач со CON4 контролер со CE сертификат,Извезува Стандард

DEN 16536.00

Ново

Това е достапна

Тип: Сауна, Соби
Функција: Компјутер Control Panel
Број На Модел На: SCA-60NB
Главен Материјал: Нерѓосувачки Челик
Капацитет: 15
Место на Потекло: Финска
KW: 15KW
is_customized: Yes
Капацитет на соба : 13-23CBM соба

Најдобрите понуди во категоријата