(3 Видови) За Fundas LG K5 Случај Луксузни СТП Кожа Флип Случај Покритие За LG K5 X220 X220DS Q6 5.0 K 5 Случај 5.0 инчен Телефон Маска

(3 Видови) За Fundas LG K5 Случај Луксузни СТП Кожа Флип Случај Покритие За LG K5 X220 X220DS Q6 5.0 K 5 Случај 5.0

-70 %

DEN 77.52

Ново

Това е достапна

Мало Пакет: No
Функција: Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд: LG
Бренд Име: VBNM
Големина: None
Тип: Флип Случај
дизајн: Металик,Сјајна,Jewelled,Обичен
Карактеристики: СТП Кожа
Функција: Нечистотија-отпорни/заштита
Материјал: СТП Кожа
Функција: Паричникот/Застане/Флип
Место: Жен Шен
Одговара: За LG K5

Најдобрите понуди во категоријата